Hlavním posláním ŠD je zájmová činnost, odpočinek a rekreační činnost žáků.

Kapacita ŠD:  75 žáků. Přednostně jsou do školní družiny přijímáni žáci 1., 2. a 3. třídy.

Provoz ŠD: 6,00- 16,30 hod.

• Ranní činnost probíhá v prostoru ŠD, vstup do školní budovy s využitím domácího telefonu.
  • V 7,40 hod. žáci odcházejí na vyučování.
  • Po skončení vyučování si vychovatelky převezmou žáky a odcházejí na společný oběd.
  • Po poledním klidu pokračují rekreační činnosti na školním hřišti a zahradě.
  • Při nepříznivém počasí jsou činnosti organizovány v prostorách školní družiny a tělocvičny.
  • Vychovatelky žáky posílají na zájmové kroužky, probíhající během odpoledne ve škole.
  • V průběhu roku jsou pořádány nepravidelné tematické akce (karneval, divadelní představení apod.)
  • Při všech činnostech je brán zřetel na individuální zvláštnosti, potřeby a hlavně relaxaci dětí.
  • Na začátku školního roku odevzdají rodiče vyplněný a podepsaný ZÁPISNÍ LÍSTEK včetně vyplněného záznamu o odchodech ze školní družiny. Vyplněné údaje jsou závazné, změny jsou možné jen písemně.
  • Označené oblečení na školní zahradu lze nechávat v látkové tašce v šatně.
  • ŠKOLNÉ za pobyt ve školní družině je 150,-Kč/měsíc.

SYSTÉMU PLATEB ZA ŠKOLNÍ DRUŽINU:

Částka 600,- Kč (září, listopad, prosinec 2018) nebo 1 500,- Kč na celý školní rok.

JE TŘEBA UHRADIT příkazem na účet 30015-2599082389 / 0800 u České spořitelny do 15. 10. 2018

Upozornění:
Uvádějte vždy variabilní symbol = EVIDENČNÍ KÓD ( napsaný na samostatném lístku), do poznámky v příkazu uveďte vždy jméno dítěte a označení „NH“!
Pokud tak neučiníte, může dojít k chybnému přiřazení platby za ŠD a následnému řízení stran nezaplacení poplatku za ŠD.